Produkcja

W każdy słoik i butelkę z Natura Siberica włożyliśmy unikalne składniki, które pomagają zachować Twoją młodość i urodę

NATURA SIBERICA to nowoczesny, młody i dynamiczny zakład produkcyjny kosmetyków naturalnych. Firma jest wyposażona w najnowszą technologię, dzięki której możliwe jest zachowanie i wzmocnienie unikalnych zdrowotnych właściwości roślin z Syberii i Dalekiego Wschodu – jako podstawowych fundamentów Natura Siberica. Cały proces produkcji jest pod nadzorem instytutu ICEA.

Jesteśmy szczególnie dumni z własnej produkcji wodnych i olejnych ekstraktów z dziko rosnących roślin syberyjskich i z Dalekiego Wschodu. Natura Siberica jest pierwszą firmą rosyjską, która używa do produkcji ekstraktów z dzikich roślin z Syberii, i jako podstawę wykorzystuje olejek cedrowy.

Zbieraniem ziół i owoców do naszych ekstraktów zajmuje się siostrzana firma „Siberia Organic”, mieszcząca się w Republice Chakasji, położonej w południowej części Syberii. To tam, rdzenna ludność zbiera dzikie trawy do produkcji Natura Siberica. Ręczne zbiory – to bardzo długi i żmudny proces, ale tylko z tak zebranych roślin uzyskujemy najwięcej witamin i składników odżywczych i olejków, które wykorzystujemy jako fundament naszych produktów. Dzikie rośliny zebrane w Chakasjii otrzymały certyfikat ICEA, który potwierdza ich organiczne pochodzenie.

Sukces i popularność Natura Siberica tłumaczy nie tylko fakt, że naturalne kosmetyki zyskują coraz więcej zwolenników. To także nowoczesna technologia przetwarzania i produkcji, ścisła kontrola jakości wdrażane w firmie oraz, a może przede wszystkim unikalne rośliny, które starannie wyszukujemy i wybieramy do naszych produktów.